BIST 1.542
DOLAR 7,53
EURO 8,98
ALTIN 411,29

Survivor'a mı katılıyor, boks mu yorumlayacak? Açıkladı...

Ünlü teknik adam Yılmaz Vural ile ilgili son günlerde Survivor'a katılacağı ya da TV 8'in ünlüleri ringe çıkaracağı yeni yarışmasında yorumculuk yapacağı iddia edilmişti. Vural iki iddiaya da cevap verdi.

Türk futbolunun fenomen teknik adamlarından Yılmaz Vural ile ilgili son günlerde TV 8'in fenomen programı Survivor'a katılacağı iddiaları gündeme geldi. Daha önce de TV 8'in ünlüleri ringe çıkaracağı yeni yarışmasında yorumculuk yapacağı iddia edilmişti. Ünlü teknik adam iki iddiaya da cevap verdi.

Yılmaz Vural, Survivor'a katılacağı iddialarıyla ilgili olarak, "Hakkımda bu tür şeyler yazılıp çizildi. Böyle bir çalışmam ya da girişimim yok. Kısaca bunun aslı astarı yok" dedi..

Acun Ilıcalı'nın kanalı TV 8'in ünlüleri ringe çıkarıp boks maçı yaptıracağı yeni yarışmasının yorumcusu olarak da Yılmaz Vural ismi gündeme gelmişti. Vural bu iddiayı da kesin bir dille yalanladı.

"Böyle gazetecilik olmaz. Ben niye boks maçı anlatayım? Herkesin ilgili ve bilgili olduğu bir alan vardır. Benim öncelikli olarak ilgi alanım ve bilgili olduğum alan futboldur. Boks maçı anlatmak gibi bir düşüncem de yok, proje de..."