MEDYA

Survivor yeni bölüm tanıtımı! Gözyaşları sel oldu

Survivor 86. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 1 Haziran Cuma akşamı ekrana gelecek olan bölümde Türkiye ödülünü kazanan gönüllülerin, aileleriyle birlikte hasret giderdikleri duygusal dakikalar dikkat çekti. İşte Survivor 2018'in 86. yeni bölüm tanıtımı...

TV 8'in sevilen yarışması Survivor 2018'in 86. yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Survivor 86. bölüm fragmanında gönüllüler takımının yarışmacılarının geçtiğimiz günlerde kazandıkları Türkiye ödülünün görüntüleri ekranlara yansıdı. Murat, Damla, Nagihan, Hilmicem, Hakan ve Anıl'ın aileleriyle birlikte hasret giderdikleri an duygusal dakikalar yaşandı. 

SURVİVOR 85. BÖLÜMDE ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI? Ünlüler ve gönüllüler takımı arasında bu akşam oldukça güzel bir ödül oyunu heyecanı yer aldı. Alp Kırşan'ın sunumuyla oynanan ödül oyununda, ödül açıklandığı an da iki takım yarışmacıları da adeta çılgına döndü. Ödülü kazanan yarışmacılar zipline yapmaya gittiler ve eğlenceli aktivitenin ardından nefis yemeklerle buluştular. Parkurda rüzgar gibi esen bir gönüllüler takımı yer aldı. Ünlülerin önde olmasına rağmen pes etmeyen gönüllüler takımı yarışmacıları 10-8'lik skorla güzel ödülün sahibi oldular.

ACUN ILICALI AÇIKLADI: Survivor 2018 bu akşam ada konseyi yaşandı. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamayla birlikte Dominik'te bu akşam son kez oylama yapılacağını belirtti. Yarışmacılar toplu halde tekrardan oylanacaklar ve bundan sonraki elemelerde bu oylamalar baz alınacak. Finallere kadar oynanacak dokunulmazlık oyunlarında yarışmacılar bu oylamayla değerlendirilecekler.

Sitene Ekle
Yorumlar