Survivor Turabi'den itiraf! Yarışmalardan bakın neler kazanmış

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına Survivor yarışmasıyla adını duyuran Turabi Çamkıran konuk oldu. Çamkıran, katıldığı yarışmalardan yaklaşık 2 milyon TL ve bir ev kazandığını söyledi.

Turabi Çamkıran, Acun Ilıcalı'nın yapımcısı ve sunucusu olduğu 'Survivor' yarışmasına üç kez katılıp iki kez şampiyon olmayı başarmıştı. Yarışmadaki üst düzey performansının yanı sıra diğer yararışmacılarla sık sık tartışma yaşamasıyla gündemden düşmeyen Turabi Çamkıran, Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programında konuk oldu. 

ABD'DE TÜRKİYE'Yİ TEMSİL EDİYOR: Fenomen yarışmacı, ABD'de yayın yapan MTV kanalının ünlü programı 'The Challenge'a katıldı. 'War of the Worlds' (Dünyalar Savaşı) alt başlığıyla düzenlenen yarışmada, 34 kişi 1 milyon dolarlık ödül için kıyasıya bir mücadeleye girişiyor.

AKIL VE CESARETLE SAVAŞ: Survivor Turabi şu ifadeleri kullandı; ''Çok zor bir yarışma 2 bölümü bitti. Geriye 6 bölüm kaldı. Artık nereye kadar gittim, elendim mi, elen medim mi? göreceğiz. Burada katıldığım yarışma ile oradaki yarışma çok farklı. Burada açlıkla savaşıyoruz, orada akıl cesaretle. 

İLK BÖLÜMDE ELİ KIRILDI: Mesela 200 metre yükseklikte dengede durman lazım. Bir araçtan diğerine atlaman lazım. Çok cesaret isteyen bir yarışma, ilk bölümde birinin eli kırıldı. İnanılmaz yarışma Hollywood ekibi yapıyor, her yarış aksiyon gibi. Ama ben bu yarışma boyunca hiçbir şeyden korkmadım.