BIST 1.542
DOLAR 7,53
EURO 8,98
ALTIN 411,29

Survivor Taner Tarlacı kafayı sıyırmış fena dayak yedi bakın ne paylaştı

Survivor eski yarışmacısı Taner Tolga Tarlacı, Mersin Taşucu’nda feci halde dövüldü. Dayaktan sonra sosyal medyadan yaptığı paylaşım şaşkına çevirdi.

Survivor eski yarışmacısı Taner Tolga Tarlacı Mersin Taşucu’nda kalabalık bir gurubun saldırısına uğradı. Ağzı burnu dağılan Taner Tolga Tarlacı, dayak yemiş haliyle sosyal medyadan canlı yayın yaptı. Magazinkolik'in özel haberine göre Survivor yarışmacısını en az 15 kişilik bir grup dövdü. Ruh hali bozuk olan Taner 'dayak yemekten çok memnun olduğunu' söyleyih garip bir paylaşım yaptı. İşte detaylar:

DAYAĞA TEŞEKKÜR ETTİ: Survivor'daki dengesiz hareketleri ile hatırlanan Taner, dayak yedikten sonra instagram hesabına bu görselini koydu. Yüzündeki kanlarla sırıtarak poz veren Taner, yanına da "Tam 25 kişi saldırdı bana ama çok zevk aldım. Dayak yediğimiz için teşekkürler Taşucu" diye yazdı.

SEBEBİ BU MU? : Taner Tarlacı dayaktan hemen sonra instagramına aynı kıyafetleri ile çekilmiş bu pozunu koydu. Pozun yanında ise bir otelin satış reklamı yer alıyordu. Haliyle onu takip edenler 'dayak' işinin gündeme gelmek için yapılmış olacağı kanısına kapıldılar.