Survivor Sabriye'den bomba 'Türk Takımı'' itirafı!

Survivor Sabriye'den bomba 'Türk Takımı'' itirafı!

Yeniden Survivor yarışmasına katılan ve doğal hareketleriyle bir çok kişi tarafından ilgiyle takip edilen Sabriye, "Türk takımını pek beğenmedim." dedi.

Survivor Sabriye'den bomba 'Türk Takımı'' itirafı! - Sayfa 1

Survivor Türkiye Yunanistan'da Türk takımına katılan son isim olan Sabriye, ada şartlarını ve takımını değerlendirdi. Survivor Türkiye Yunanistan'a yeni katılan Sabriye, Türk takımı hakkındaki görüşlerini dile getirerek, "Türk takımını pek beğenmedim" dedi.

Survivor Sabriye'den bomba 'Türk Takımı'' itirafı! - Sayfa 2

Sabriye "Çok farklı bir yerdeyim, adaya da alışamadım yarasalar var yılanlar da çıkıyormuş, çok zor şartlar beni bekliyor. İnşallah güzel geçer" diyerek Hikmet hakkındaki düşüncelerini de belirtti

Survivor Sabriye'den bomba 'Türk Takımı'' itirafı! - Sayfa 3

Sabriye Hikmet'in çok konuşmasından dem vurdu ve ekleyerek "Hikmetle birbirimize çok gireceğiz gibi görünüyor" şeklinde açıklamalarda bulundu.

Survivor Sabriye'den bomba 'Türk Takımı'' itirafı! - Sayfa 4

Survivor Sabriye kimdir? Sabriye Şengül nereli ve kaç yaşında?:  Türk Kickboksçu ve Boksör Sabriye Şengül, 1988 yılında Trabzon’da dünyaya geldi. Türkiye’nin yetiştirdiği en iyi boksör ve kick boksçular arasında yer alan Sabriye Şengül'ün üç Türkiye şampiyonluğu var. 2016’da İstanbul’da WKU Dünya Şampiyonluğu için kemer maçına çıkan Sabriye Şengül, Belçikalı Rakibi Vanessa De Waelle'yi puanla yenerek dünya şampiyonu oldu.