Survivor Ezgi Avcı Beşiktaş'ın yeni yengesi oldu! Nişanlısı Nemanja Djurisic imza attı

Survivor Ezgi Avcı Beşiktaş'ın yeni yengesi oldu! Nişanlısı Nemanja Djurisic imza attı

Beşiktaş Sompo Japan Erkek Basketbol Takımı, Karadağlı basketbolcu Nemanja Djurisic'i kadrosuna kattı. Böyle Survivor'da bir dönem yarışan Ezgi Avcı, Beşiktaşlıların yeni yengesi oldu.

Survivor Ezgi Avcı Beşiktaş'ın yeni yengesi oldu! Nişanlısı Nemanja Djurisic imza attı - Sayfa 1

Beşiktaş Sompo Japan Erkek Basketbol Takımı, Karadağlı basketbolcu Nemanja Djurisic'i kadrosuna kattı. Kulüpten yapılan açıklamaya göre 2019-2020 sezonu öncesinde transfer çalışmalarını sürdüren siyah-beyazlılar, 27 yaşındaki Djurisic ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Survivor Ezgi Avcı Beşiktaş'ın yeni yengesi oldu! Nişanlısı Nemanja Djurisic imza attı - Sayfa 2

Transferi farklı kılan bir detay ise dikkat çekti. Survivor yarışmasıyla adını geniş kitlelere duyuran tescilli güzel Ezgi Avcı, Karadağlı basketbolcu Nemanja Djurisic'in nişanlısı oluyor. Bu transferin ardından Ezgi Avcı, Beşiktaşlıların yeni yengesi oldu.

Survivor Ezgi Avcı Beşiktaş'ın yeni yengesi oldu! Nişanlısı Nemanja Djurisic imza attı - Sayfa 3

Ocak ayında nişanlanmışlardı: 2013 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında 3. olan ve ardından Survivor'a katılarak adını geniş kitlelere duyuran Ezgi Avcı, Karadağlı basketbolcu Nemanja Djurisic ile Ocak ayında nişanlanmıştı. 

Survivor Ezgi Avcı Beşiktaş'ın yeni yengesi oldu! Nişanlısı Nemanja Djurisic imza attı - Sayfa 4

Güzellik yarışmasında 3.oldu: Survivor 2016 ünlüler takımında yerini alan Ezgi Avcı, 1995 yılında, İstanbul’da dünyaya geldi. 2013 yılında yapılan “Miss Turkey” güzellik yarışmasında yer alan Ezgi Avcı bu yarışmada 3. oldu.