Survivor apar topar ekrandan çekiliyor! Gündemi sarsan iddialar

Tv 8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor Türkiye-Yunanistan'ın apar topar yayından kaldırılacağı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Tv8 ekranlarında bu yıl Yunanistan-Türkiye konseptiyle izleyici karşısına Survivor için gündeme bomba gibi düşen bir iddia ortaya atıldı. Acun Ilıcalı'nın, fenomen programı apar topar yayından kaldıracağı ileri sürüldü. Ilıcalı'nın bu radikal kararının gerekçesi de belli oldu.

İddialara göre; Survivor Türkiye-Yunanistan, 1 Mart 2019 tarihinde resmen final yapacak ve  yeni konseptiyle tekrar izleyici karşısına çıkacak.  Bu flaş kararın nedeni ise Yunanistan televizyonlarında yarışmaya ilginin düşük olması...

 Survivor 2019 Türkiye Yunanistan’ın yayınlandığı Skai TV reytingleri deyim yerindeyse çakıldı ve Ilıcalı da yarışmayı 1 Mart 2019 tarihinde yayından kaldırmaya karar verdi. Sadece Türkiye'de devam edecek olan Survivor'un yeni konsepti ise iddialara göre şu şekilde olacak; 

Acun Ilıcalı, bu süreçte Ünlüler takımı kurabilirse Survivor'ın formatı tekrar Ünlüler Gönüllülere dönecek. Ancak ünlü televizyoncu, gündemi sarsan bu iddia karşısında henüz sessizliğini koruyor.