BIST 9.548
DOLAR 32,50
EURO 34,65
ALTIN 2.491,30
MEDYA

Survivor 27 Mayıs 2018 kim elenecek?

TV8 yarışması Survivor'da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı Gönüllüler ve Ünlüler takımlarından Yağmur Banda, Hakan Hatipoğlu, Mustafa Kemal Kurt ve Turabi Çamkıran arasından çıkacak. Survivor'dan elenen isim kim olacak? SMS oylaması sonuçları 28 Mayıs 2018 Pazartesi akşamı açıklanacak.

Survivor'da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı 4 isim arasından çıkacak. Cumartesi ve Pazar günleri oynanan dokunulmazlık oyunları Gönüllüler ve Ünlüler takımlarının yarışmacılarını eleme potasına çıkardı. Bu hafta 4 isim için toplu SMS oylaması sonuçlarına bakılacak.

İlk dokunulmazlığı Gönüllüler takımı kaybetmiş, eleme adayı olarak da Yağmur Banda ve Hakan Hatipoğlu isimlerini vermişlerdi. İkinci dokunulmazlığı ise Ünlüler takımı kaybetti ve iki eleme adayı çıkarmak zorunda kaldılar.

Survivor 2018'in 27 Mayıs Pazar akşamı yayınlanan bölümü dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında yarışmacılar birer arkadaşlarının isimlerini yazdı ve yarışmacıların oyları sonucunda üçüncü eleme adayı Mustafa Kemal Kurt; bireysel dokunulmazlık sahibi Adem Kılıççı'nın kararıyla beşinci eleme adayı da Turabi Çamkıran oldu.

İsimlerin belirlenmesinin ardından Yağmur Banda, Hakan Hatipoğlu, Mustafa Kemal Kurt ve Turabi Çamkıran, toplu SMS oylaması sonuçlarını beklemeye başladı. Survivor 2018'de bu hafta elenecek olan isim 28 Mayıs 2018 Pazartesi akşamı açıklanacak.

Sitene Ekle