Survivor 2019'da aşk bombası Türk yarışmacı Yunan güzele vuruldu

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasında Hikmet ile Yunan takımındaki Dimitra arasındaki yakınlaşma izleyicilerin dikkatinden kaçmadı.

Survivor 2019'da aşk bombası Türk yarışmacı Yunan güzele vuruldu - Sayfa 1

TV8'in sevilerek izlenen fenomen yarışması Survivor Türkiye-Yunanistan, yaşanan rekabetlerle olduğu kadar komik diyaloglarla da gündeme geliyor. Son olarak Türk yarışmacı Hikmet'in, Yunan takımının güzel yarışmacısı Dimitra'ya karşı söylediği sözler dikkat çekti.

115
Survivor 2019'da aşk bombası Türk yarışmacı Yunan güzele vuruldu - Sayfa 2

"SEVGİLİM YOK, OLMADI": Türk takımında yer alan Hikmet Tuğsuz, 14 Şubat'ta oynadığı oyunlarda sevgilisi, eşi olanlar için yarışacağını söyledi. Takım arkadaşlarının 'aşk' göndermelerinin ardından Hikmet Tuğsuz, Yunanistan takımından Dimitra ile ilgili bir açıklamada bulundu. 33 yaşındaki yarışmacı, "Benim bir sevgilim yok, olmadı. Yapacak bir şey yok. Yarışırsam sevgilileri olan, eşi olanlar için yarışacağım" dedi. 

215
Survivor 2019'da aşk bombası Türk yarışmacı Yunan güzele vuruldu - Sayfa 3

Hikmet'in bu sözleri üzerine takım arkadaşlarının "Sen de birine selam gönderebilirsin" karşılığı geldi.

315
Survivor 2019'da aşk bombası Türk yarışmacı Yunan güzele vuruldu - Sayfa 4

"DİMİTRA'YA DA BİR PLATONİK"

Survivor Hikmet, "Yani bakalım, şu an Dimitra'ya da bir platonik... İşimiz şaka da bugün gerçekten eşleri, sevgilileri olan yarışır da oyunu kazanırız. Hatta yarışamayanlar yerine ben yarışırsam sevgilisi ve eşi olanların 14 Şubat Sevgililer Günü'nü kutlayacağım. Tek tek isimlerini de sayabilirim" ifadelerini kullandı.

415