BIST 1.120
DOLAR 7,62
EURO 8,89
ALTIN 457,85
MEDYA

Survivor 18 Haziran 2018 kim elendi?

TV8 sevilen yarışması Survivor'da 18 Haziran 2018 Pazartesi akşamı kim elendi sorusunun yanıtı toplu SMS oylaması sonuçları ile belli oldu. Turabi Çamkıran, Sema Aydemir ve Murat Ceylan, Survivor'da bu hafta eleme adayı olan isimlerdi. Yapılan eleme konseyinde Sema Aydemir adaya veda etti.

Survivor 2018'de bu hafta kim elendi sorusu yanıt buldu. Survivor 2018'nin 18 Haziran 2018 Pazartesi akşamı yayınlanan son bölümünde nefesler tutuldu. Acun Ilıcalı bu hafta Survivor toplu SMS oylaması sonuçlarına göre kimin elendiğini açıkladı. Ada konseyinde elemeye çıkan isimler Turabi Çamkıran, Sema Aydemir ve Murat Ceylan'dı. Gerçekleştirilen toplu SMS oylamasının sonuçlarına göre bu hafta Survivor adasına veda eden isim Sema Aydemir oldu.

İlk olarak yarışmacılar birer arkadaşlarının isimlerini yazmış ve yarışmacıların oyları sonucunda birinci eleme adayı Turabi Çamkıran; kızlar arasında dokunulmazlık oyununu kazanan Nagihan Karadere'nin kararıyla ikinci eleme adayı Sema Aydemir ve erkekler arasında dokunulmazlık oyununun galibi Adem Kılıççı'nın kararıyla üçüncü eleme adayı da Murat Ceylan olmuştu.

Toplu SMS oylaması sonuçlarına göre en düşük oyu alan Sema Aydemir, Survivor 2018'de bu hafta elenen isim oldu ve Survivor'a veda etti.

Sitene Ekle
Yorumlar