BIST 1.480
DOLAR 9,60
EURO 11,19
ALTIN 553,56

Survivor 17 Haziran 2017 kim elendi? Finale son 5 gün!

Survivor 17 Haziran 2017 kim elendi? Finale son 5 gün!

Survivor final haftasında 17 Haziran Cumartesi günü kim elendi belli oldu. Adem, Sabriye ve Serhat ada konseyinde isimleri çıkan yarışmacılar olmuşlardı. Survivor toplu SMS oylaması sonuçlarına göre elenen isim olan Sabriye Şengül adaya veda etti.

Survivor 17 Haziran 2017 kim elendi? Finale son 5 gün!

Gerçekleştirilen ada konseyi öncesinde sembol oyunu ile Kıbrıs'ı garantileyen Sema Apak ve dokunulmazlık oyunlarını kazanan Ogeday Girişken ile İlhan Mansız dokunulmaz olunca Adem Kılıççı, Sabriye Şengül ve Serhat Akın oylamaya gerek kalmadan eleme adayı olmuşlardı.

Survivor 17 Haziran 2017 kim elendi? Finale son 5 gün!

Survivor 2017'ye veda eden Sabriye Şengül kimdir? Sabriye Şengül, 1988 yılında Trabzon'da dünyaya geldi. 2006 yılında boksla tanışan Sabriye'nin hayatı bu tarihten sonra değişti. Spor hayatına hentbol oynayarak başlayan Sabriye, tavsiye sonrasında kick boksa yöneldi. Hayatında sporun önemli bir yer tuttuğunu belirten Sabriye'nin en öne çıkan özelliği ise hırslı bir kimliğe sahip olması... Verdiği röportajlarda her fırsatta sporun hayatındaki önemini anlatan Sabriye, spor hayatını şu sözlerle anlatmıştı: "Önceleri hentbol oynuyordum. Hırslı, mücadeleci ve pes etmeyen bir yapım var. Antrenmanlarda ve maçlarda bu yapımdan dolayı sertleştiğim oldu. Hocalarım, 'Sabriye hentbolcular bize lazım. Sen boks ile uğraş' deyince neden olmasın dedim. Boksta ve Kick boksta 3 Türkiye şampiyonluğum var. Uluslararası boks şampiyonluğum ve K1 Dünya Karması şampiyonluğum bulunuyor."