GÜNCEL

Suriye topraklarından İsrail'e 20 füze atıldı

İsrail Ordu Sözcüsü Avichay Adraee, Suriye topraklarından İsrail'e 20 füze atıldığını açıkladı.

İsrail Ordu Sözcüsü Avichay Adraee, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Suriye topraklarından İsrail'e 20 füze atıldığını açıkladı.
Adraee sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, fırlatılan bazı füzelerin hava savunma sistemleri tarafından başarıyla havada imha edildiğini belirtildi . İsrail ordusu tarafından yapılan açıklamaya göre yapılan saldırıdı ölen ve yaralanan olmadığını açıkladı.
Öte yandan, İsrail'in Golan tepelerinde siren sesleri duyuldu.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar1 yorum