Süreyya Yalçın Hollywood gülüşü için servet harcadı!

Dış görünüşüne servet harcayan sosyetik güzel Süreyya Yalçın, geçtiğimiz aylarda da yeni dişleriyle gündem olmuştu. Sosyetik ikoncanın bu görüntüsünün maliyeti ortaya çıktı.

Süreyya Yalçın Hollywood gülüşü için servet harcadı! - Sayfa 1

Dış görünüşüne servet harcayan sosyetik güzel Süreyya Yalçın, Hollywood gülüşüne sahip olmak için Diş Hekimi Eyüp Çelik'in kapısını çaldı. İkoncanın yeni dişleri için de 150 bin lira ödediği öğrenildi.

Süreyya Yalçın Hollywood gülüşü için servet harcadı! - Sayfa 2

Ağustos ayında düzenlenen Burning Man festivaline katılan ve festivalden sık sık fotoğraflar paylaşan Süreyya Yalçın o dönemde pırlanta maskesiyle gündeme gelmişti.

Süreyya Yalçın Hollywood gülüşü için servet harcadı! - Sayfa 3

Gösterişli mücevherleriyle sıkça magazin gündemine damgasını vuran Süreyya Yalçın, pırlanta ve swarovski taşlarla kaplattığı iskelet maskesiyle festivalde boy göstermişti.

Süreyya Yalçın Hollywood gülüşü için servet harcadı! - Sayfa 4

Sosyetenin önemli isimlerinden birisi olan Süreyya Yalçın, biyografisi ile sorgulanmaya devam ediliyor. Yaşamıyla sürekli olarak gündemde yer alan Süreyya Yalçın, sahip olduğu servetle Türkiye ve dünyanın sayılı zenginleri arasında yer alıyor. Peki, Süreyya Yalçın kimdir? İşte, Türkiye'nin önemli işadamlarından Faruk Yalçın'ın kızı olan Süreyya Yalçın hakkında bazı bilgiler..