Sümeyye Erdoğan ve eşi düğünden sonra ilk kez yan yana görüntülendi

Sümeyye Erdoğan ve eşi Selçuk Bayraktar düğünleri sonrası ilk kez yan yana kameralara takıldı. Sümeyye Erdoğan ve Selçuk Bayraktar ABD'nin Chicago eyaletinde açılan 15 Temmuz darbe girişimi sergisinin açılışına katıldı.

FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında yaşananları yansıtan fotoğraflardan oluşan serginin açılışına, Sümeyye Erdoğan Bayraktar ve eşi Selçuk Bayraktar da katıldı.

Anadolu Ajansı (AA) muhabirlerinin objektifinden, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında yaşananları yansıtan fotoğraflardan oluşan "15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi Sergisi", ABD'nin Chicago kentinde açıldı.

Müslüman Amerikan Cemiyeti (MAS) ile Kuzey Amerika İslam Camiası (ICNA) tarafından düzenlenen kongre kapsamında hazırlanan serginin açılışını, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar ve eşi Selçuk Bayraktar, Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç ile AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay yaptı.

Açılışın ardından sergiyi gezen Sümeyye Erdoğan Bayraktar, 15 Temmuz'da "çok hain bir darbe girişimi" yaşandığını ifade ederek, "Anadolu Ajansının bu gibi sergilerle o gecenin, o yoğun duygularımıza hitap eden anlarını böyle güzel bir şekilde sergiliyor olması çok önemli." dedi.