BIST 1.441
DOLAR 8,23
EURO 10,03
ALTIN 484,79
HABER /  SEÇİM  /  YEREL SEÇİMLER 2019

Süleyman Soylu'dan kritik yerel seçim açıklaması

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yerel seçimlere dikkat çekerek, "Türkiye'deki her seçimde olduğu gibi 31 Mart seçimleri de sistem açısından çok önemlidir ve bu süreçte belli güç merkezlerinin pozisyon almak istemesi söz konusu" dedi.

Abone ol

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler öncesi dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Soylu, "Türkiye'deki her seçimde olduğu gibi 31 Mart seçimleri de sistem açısından çok önemlidir ve bu süreçte belli güç merkezlerinin pozisyon almak istemesi söz konusudur. Terör örgütü burada pozisyon almak isteyecektir. Türkiye'nin istikrarından rahatsızlık duyanlar burada pozisyon almak isteyecektir." dedi.

Soylu, "Geçen yıl PKK terör örgütünün Karadeniz Bölgesi'ne, bilhassa buradaki kırsala açılma çabaları söz konusuydu. Aynı çerçevede örgütün iki önemli gelir kaynağı olan göçmen ve uyuşturucu kaçakçılığını da Karadeniz üzerinden yapmaya dönük yeni bir rota oluşturmaya da çalıştılar. Her iki konuda hızlıca önlem aldık ve hem karada hem de denizde bunların Karadeniz Bölgesi'ne açılmasının önüne geçtik." şeklinde konuştu.

ÖNCEKİ HABERLER
Cedi Osman'ın 17 sayısı Cavaliers'a yetmedi
Kalın: Çözüm üretmeyen sistem, barbarlığın modern yüzüdür
Sokak ortasında fuhuş pazarlığı uzun kuyruklar oluşturdu
10 haneli mahallede 3 adet muhtar adayı yarışacak
İşten kaytarmak için rapor aldı, işten kovuldu
Fenerbahçe'den Adebayor bombası
Ehliyet sınav tarihleri belli oldu 2019 ilk sınav ne zaman?
LG 8'in sızdırılan görselleri hakkında yalanlama geldi
Ankaragücü Başkanı patladı: Allah belanızı versin
Gazı fazla olanlar için uzmanından gaz giderici yoğurt tarifi
Yorumlar 14 yorum