GÜNCEL

Süleyman Özışık: 'Yeni bir Can Dündar kararıyla karşı karşıyayız'

İnternethaber ve Türkiye Gazetesi yazarı Süleyman Özışık, Senem Toluay ile Enine Boyuna programında 'FETÖ ve 15 Temmuz yargılamaları' hakkında konuştu.

İnternethaber ve Türkiye Gazetesi yazarı Süleyman Özışık, Habertürk'te Senem Toluay'ın sunumuyla ekrana gelen Enine Boyuna programında 'AYM'nin Mehmet Altan ve Şahin Alpay'a hak ihlali kararı' hakkında değerlendirmelerde bulunurken "Yeni bir Can Dündar kararıyla karşı karşıyayız" dedi.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar