BIST 11.156
DOLAR 33,04
EURO 35,94
ALTIN 2.551,00
GÜNCEL

Süleyman Özışık: 'Mehmetçik, Afrin'de destan yazıyor'

İnternethaber ve Türkiye Gazetesi yazarı Süleyman Özışık, Veyis Ateş ile Afrin Özel programında 'Zeytin Dalı Harekatı ve iç siyasete yansımaları' hakkında konuştu.

İnternethaber ve Türkiye Gazetesi yazarı Süleyman Özışık, Habertürk TV'de Veyis Ateş'in sunumuyla ekrana gelen Afrin Özel programında 'Zeytin Dalı Harekatı ve iç siyasete yansımaları' hakkında konuşurken 'Mehmetçik'in Afrin'de destan yazdığını' belirtti.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle