Şükran Ovalı’dan taraftarı mest edecek hareket

Şükran Ovalı’dan taraftarı mest edecek hareket

Beşiktaş’ın yengesi Şükran Ovalı’dan taraftarı mest edecek hareket... 4 kombine alan Ovalı, maddi durumu yetersiz minik Beşiktaşlılar’a dönüşümlü olarak maç keyfi yaşatacak...

Şükran Ovalı’dan taraftarı mest edecek hareket - Sayfa 1

Beşiktaş'ın milli futbolcusu Caner Erkin'in eşi Şükran Ovalı, tam bir iyilik meleği olup çıktı. Sokaktaki ve barınaktaki hayvanlar için elinden geleni yapan güzel oyuncu, Siyah-Beyazlı taraftarı da unutmadı.

Şükran Ovalı’dan taraftarı mest edecek hareket - Sayfa 2

Beşiktaş'ın yengesi, gönül verdiği takımının maçlarına 1. kategoriden 4 adet kombine aldı. Tanesi 4 bin 750 TL olan kombinelerle yardıma muhtaç ailelerin çocuklarını sevindirmeyi planlayan ünlü oyuncu, Erkin'le evliliğinin ardından Beşiktaşlı taraftarın gönlünü ikinci kez fethetti.

Şükran Ovalı’dan taraftarı mest edecek hareket - Sayfa 3

Maddi durumu yetersiz olan bazı ailelerin çocukları, ünlü oyuncu sayesinde bu sezon Vodafone Arena'da oynanacak lig ve Avrupa maçlarını yeşil sahaya çok yakın mesafeden izleyebilecek.

Şükran Ovalı’dan taraftarı mest edecek hareket - Sayfa 4

Maçın coşkusunu yaşayıp futbolculara destek verecek olan minik taraftarlar, bir yıl boyunca Şükran Ovalı'nın sunduğu bu imkandan dönüşümlü olarak yararlanabilecek..