Star TV'nin İstanbullu Gelin dizisi 3'ncü sezona çok sert girecek! Bomba detaylar...

Star TV'nin İstanbullu Gelin dizisi 3'ncü sezona çok sert girecek! Bomba detaylar...

Star TV'nin milyonların tutkunu olduğu İstanbullu Gelin dizisi üçüncü sezonuna bomba gibi girmeye hazırlanıyor. Dizinin başrol oyuncuları Aslı Enver ve Özcan Deniz, İstanbullu Gelin'in üçüncü sezonuna dair bomba detaylar paylaştı.

Star TV'nin İstanbullu Gelin dizisi 3'ncü sezona çok sert girecek! Bomba detaylar... - Sayfa 1

Özcan Deniz ile Aslı Enver'in başrolleri paylaştığı, Star TV ekranlarının en sevilen yapımlarından biri olan İstanbullu Gelin dizisi, sürprizlerle dolu hikayesi ve yeni karakterleri ile üçüncü sezona efsane bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor. Milyonların gönlünde taht kuran İstanbullu Gelin dizisinin, ekranlara dönmesine sayılı günler kala, dizin gözde çifti Özcan Deniz ile Aslı Enver'den dizinin yeni sezonuna dair bomba ayrıntılar geldi.

Star TV'nin İstanbullu Gelin dizisi 3'ncü sezona çok sert girecek! Bomba detaylar... - Sayfa 2

3. Sezona sert bir başlangıç yapacaklarının altını çizen Özcan Deniz, izleyiciyi uyarıyor: “Bu sezon herkes için zorlu geçecek. Boranlar’ı görmeye alışık olduğumuz kalıpların çok dışında izleyeceğiz. Faruk, aileyi bir arada tutmaya çalışmakla kalmayıp, bitti denilen her noktada devam edebilmek için pek çok zorluk ve sorumluluğun altına girecek. Daha önce hiç karşılaşmadığı tavır ve davranışlara göğüs germek durumunda kalacak.

Star TV'nin İstanbullu Gelin dizisi 3'ncü sezona çok sert girecek! Bomba detaylar... - Sayfa 3

Başarılı oyuncu Aslı Enver ise “Süreyya belki de en büyük sınavını kızı Yaz ile verecek. Yaşanan tüm bu krizler Süreyya’yı da etkileyip değiştiriyor. Ve biz adım adım bu değişimi izleyeceğiz. Yüreğindeki sevgiyi herkesle cömertçe paylaşan ve gücünü bundan alan Süreyya’yı zor bir seçim bekliyor” dedi.

Star TV'nin İstanbullu Gelin dizisi 3'ncü sezona çok sert girecek! Bomba detaylar... - Sayfa 4

BORANLAR'I ZOR GÜNLER BEKLİYOR: Adem’in tuzağına düşen Boranlar, sadece konağı değil tüm mal varlıklarını da kaybetmişlerdir. Birbirilerine tutunarak ayakta kalmaya çalışan ailenin yolu yıllar sonra İstanbul’da yaşayan, hiç görüşmedikleri halaları Ülfet Kavaklı kesişecektir. Varlıklı ve güçlü iş kadını Ülfet Kavaklı, zor durumdaki akrabalarına bekledikleri yardım elini mi uzatacak, yoksa eski defterleri açıp yılların hesabını mı soracak?