Star Tv Ufak Tefek Cinayetler'le ilgili bomba iddia! Sosyal medya bunu konuşuyor

Star Tv Ufak Tefek Cinayetler'le ilgili bomba iddia! Sosyal medya bunu konuşuyor

Star Tv ekranlarında yayılanan Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yeni sezonuna dair bomba bir söylenti sosyal medyanın dilinde. Eğer bu söylenti doğruysa ikinci sezonda izleyicileri büyük olaylar bekliyor.

Star Tv Ufak Tefek Cinayetler'le ilgili bomba iddia! Sosyal medya bunu konuşuyor - Sayfa 1

Star Tv'nin en sevilen dizilerinden biri olan Ufak Tefek Cinayetler, yeni sezon için gün sayıyor. Son olarak Osman Sonant ve Ushan Çakır'ı kadrosuna katarak yeni sezona oldukça iddialı bir giriş yapmak isteyen Ufak Tefek Cinayetler'le ilgili bomba bir iddia sosyal medyanın gündemine şu sıralar meşgul ediyor. Sezon finaliyle izleyicileri hüsrana uğratan dizi yeni sezonda eğer bu iddia doğruysa kendisini affettirecek gibi.

Star Tv Ufak Tefek Cinayetler'le ilgili bomba iddia! Sosyal medya bunu konuşuyor - Sayfa 2

Ufak Tefek Cinayetler dizisi izleyicileri tüm sezon boyunca maktül ile katil arasında gidip geldi. İlk bölümden sezon finaline kadar camdan düşen (düşürülen diyelim biz ona) kurbanın kim olduğunu ve onu kimin öldürdüğünü çözmekle meşgul olduk. Tüm sezon boyunca baktığımız o meşhur pencereden düşen kişinin sezon finaliyle birlikte 'Edip' olduğunu öğrendik.

Star Tv Ufak Tefek Cinayetler'le ilgili bomba iddia! Sosyal medya bunu konuşuyor - Sayfa 3

Edip karakterinin ölmesi, dizinin takipçileri üzerinde öyle aman aman bir şok etkisi yaratmadı çünkü kendisi olmasa da olur kıvamında bir karakterdi. Eh haliyle bu kadar silik bir karakterin ölmesi cinayet temalı bir dizi için biraz düşük kalibre kaldı. Bu durum da ister istemez izleyici de bir parça hayal kırıklığı yarattı.

Star Tv Ufak Tefek Cinayetler'le ilgili bomba iddia! Sosyal medya bunu konuşuyor - Sayfa 4

Tabi daha şoke edici bir final bekleyen izleyici, ölen karakter bu kadar düşük kalibre olunca, onu kimin öldürdüğüyle de pek ilgilenmedi. Star TV’nin Ufak Tefek Cinayetler dizisi, sezon boyunca beklentiyi yüksek tutunca, alınan sonuç da hüsran yarattı! Neyse biz gelelim asıl meseleye eğer bu söylenti doğru çıkarsa dizi ikinci sezonda izleyicilerin gönlünü alacak gibi.