Star TV Ufak Tefek Cinayetler'de kim öldü detayı ortaya çıktı!

Star TV ekranlarının en beğenilen dizilerinden biri olan Ufak Tefek Cinayetler'de kim öldü sorusunun cevabını 32.yeni bölümde bekliyor olacağız. Bölüm öncesi teoriler ortalıkta dolaşırken ve hala Ufak Tefek Cinayetler'de kim öldü diye düşünürken bakın hangi detay ortaya çıktı.

Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan ve Oya, Arzu, Merve ve Pelin adlı dört arkadaşın etrafında şekillenenen, sonunda ise bir katil ve bir ölünün arandığı Ufak Tefek Cinayetler dizisi 32.yeni bölümü ile sezon finali yapacak. 32.bölüm sezon finali'nde artık sezon başından beri merak edilen 'Ufak Tefek Cinayetler'de kim ölüyor?' sorusunun yanıtının ortaya çıkması bekleniyor. Ufak Tefek Cinayetler'de kim öldü bir kenara dizi hakkında farklı bir detay ortaya çıktı.

Yayınlanan tanıtımda Serhen-Merve ve Oya üçlüsünün ilginç bir kavgasına şahit olacağız. Merve, Oya’nın yanında hiç bir şekilde Serhan’dan vazgeçmeyeceğini söylerken, Oya son kozunu oynuyor ve kazada Merve’nin kendisini ölüme terkettiğini söylüyor.

İçine ilaç konulan bir bardak limonata, garsonun elinde birine gidiyor ama kime gitti anlamıyoruz! Taylan’ın Merve’nin boğazını sıktığı görüntüler ise heyecanı doruğa çıkaracak cinsten! Herkesin birbirini öldürme teşebbüsünü göreceğimiz ve sonunda birinin öleceği ilginç bir bölüm bekliyor izleyiciyi. Üstelik 2. bir cinayet daha var!