Star Tv Söz dizisine bomba transfer! Çolak ve Derman'dan daha kötü...

Star Tv Söz dizisine bomba transfer! Çolak ve Derman'dan daha kötü...

Star Tv'nin en başarılı yapımlarından biri olan Söz dizisinden bomba bir transfer haberi daha geldi. Yaptığı bomba tranferlerle yeni sezona oldukça iddialı giriş yapacak olan Söz, son transferiyle liderliği şimdiden garantiledi.

Star Tv Söz dizisine bomba transfer! Çolak ve Derman'dan daha kötü... - Sayfa 1

Star TV ekranlarının sevilen dizisi 'Söz' yeni sezona oldukça iddialı girmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz sezona damga vuran TIMS&B Productions yapımı asker temalı aksiyon dizisi olan Söz, sezon arasında yaptığı takviyelerle ilk iki sezondaki şampiyonluğunu 3'ncü sezonda da devam ettirmekte bir hayli iddialı. Diziye katılan son isim bu tespiti doğrular nitelikte

Star Tv Söz dizisine bomba transfer! Çolak ve Derman'dan daha kötü... - Sayfa 2

Heyecan ve aksiyon dolu hikayesiyle yeni sezona damgasını vuracak olan ‘SÖZ’de, Sarp Akkaya çok önemli ve sıra dışı bir karaktere hayat verecek. 2012 yılında yayınlanan belki de Türk dizi tarihinin en iyi dizilerinden biri olan Suskunlar dizisiyle tanıdığımız Sarp Akkaya'yı yeni sezonda 'Kasap Dragan' karakteriyle Söz dizisinde göreceğiz.

Star Tv Söz dizisine bomba transfer! Çolak ve Derman'dan daha kötü... - Sayfa 3

KİM BU KASAP DRAGAN?: Başarılı oyuncu Sarp Akkaya’nın canlandıracağı Dragan Ratkoviç, doksanlı yıllarda bir ülkedeki iç savaş sırasında birçok Müslüman’ın katledildiği eylemlerin baş sorumlusudur. Yurt dışında yabancı devletler tarafından eğitilip, yine onlara hizmet etmesi için yetiştirilmiştir.

Star Tv Söz dizisine bomba transfer! Çolak ve Derman'dan daha kötü... - Sayfa 4

Kadın çocuk yaşlı demeden karşısına çıkan her insanı kesip biçmiş, kurşuna dizdirmiş azılı bir katildir. ‘Kasap’ lakabı da buradan gelmektedir. Dragan ülke güvenliğini tehdit edecek hain bir plan için Türkiye’dedir.