Star TV Söz dizisi neden yok? Söz dizisi 66. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Star TV ekranlarında aksiyon sahneleri ile gelen Söz dizisi yeni bölümü ne zaman yayınlanacak merak konusu oldu. Her yıl reklam anlaşmaları nedeniyle ocak ayında pek çok dizi yayınlanmıyor. Peki, iddialı yapımlardan biri olan Söz yeni bölüm ne zaman ve hangi tarihte yayınlanacak?

Star TV Söz dizisi neden yok? Söz dizisi 66. bölüm ne zaman yayınlanacak? - Sayfa 1

Söz bu akşam Star TV’de ekrana gelmeyecek. Star TV’nin yayın akışında Söz yeni bölüm görünmüyor. Dizi en son 66. bölümünü yayınlamıştı. Bu bölümde Kopuk'un hayatını tehlikeye atan Sami ve ekibi, hayatlarının dersini almıştı. Peki Söz yeni bölüm ne zaman?

Star TV Söz dizisi neden yok? Söz dizisi 66. bölüm ne zaman yayınlanacak? - Sayfa 2

Geçtiğimiz hafta yılbaşına denk gelen pazartesi günü yayınlanmayan Söz dizisi bugün de ekrana gelmeyecek. Tüm dizilerin ortak kararla 3 hafta yayınlanmayacağına dair söylentiler var. Bu söylentilere göre Söz yeni bölümün 21 Ocak Pazartesi günü ekrana gelmesi bekleniyor. Yeni bölüm fragmanının da yayın tarihinden bir hafta önce ekrana gelmesi bekleniyor.

Star TV Söz dizisi neden yok? Söz dizisi 66. bölüm ne zaman yayınlanacak? - Sayfa 3

Söz dizisinde izleyicilerin belki de merakla beklediği en önemli konulardan biri Savcı Derya ile Yavuz arasında yaşananlar. Bayrağı uğruna nişanlısını, eşini hatta ailesini bile kaybeden Yavuz’un kalbi artık herkese kapalı. Ama Savcı Derya ile yakınlaşmaları aşk beklentilerini arttırıyor. Ayrıca yeni bölümde Karabatak’ın akıbeti de en çok merak edilen konular arasında.

Star TV Söz dizisi neden yok? Söz dizisi 66. bölüm ne zaman yayınlanacak? - Sayfa 4

SÖZ 66. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU? Tamirhaneye saldırı düzenleniyor. Ateş altın kalan Kopuk ve Turhan zor anlar yaşıyor. Yavuz da yetişiyor ama Kopuk kendini dışarı atıp ateş atmaya başlayınca arkasından yetişen adamlar onu bayıltıp kaçırmayı başarıyor. Sami planının tıkır tıkır işlediğini öğreniyor. Yavuz Sami’nin adamlarını takip ediyor. Sami, Yavuz’u arayıp şantaj yapıyor. ‘Dedikleirmi yaarsan arkadaşının kılına zarar gelmez’ diyor.