Star TV İstanbullu Gelin'e transfer bombası diziye ünlü rockçı dahil oldu

Her Cuma Star TV ekranlarında izleyicisinin karşısına çıkan İstanbullu Gelin'de bir sürpriz gerçekleşecek. Ünlü rockçı Aylin Aslım diziye dahil oluyor.

Star TV'nin her hafta reyting yarışında zirveye oynayan dizisi İstanbullu Gelin dizisine bomba bir transfer gerçekleşti. Geçtiğimiz haftalarda diziye konuk oyuncu olarak dahil olan Yeşim Salkım'ın etkisi sürerken, bir transfer de bu hafta gerçekleşiyor.

Dizinin yeni bölümüne ünlü rockçı Aylin Aslım konuk oyuncu olarak dahil olacak. Aslım, İstanbullu Gelin’de İpek karakterine hayat veren Dilara Aksüyek'in kuzeni 'Gülbin' rolüyle seyirci karşısına çıkacak.

AYLİN ASLIM KİMDİR? Aylin Aslım, 4 Şubat 1976 tarihinde Almanya doğdu. Bir yaşında iken ailesi Türkiye’ye taşındı. Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi‘nden mezun olduktan sonra müzik tutkusu ağır bastı. Kariyerine bu şekilde yön vermek isteyen Aslım’ın 1994'te sahneyle tanıştı.

İstanbul‘un çeşitli klüplerinde özellikle seslendirdiği coverlarla dikkat çeken müzisyen, 1996‘da beş kızdan oluşan Zeytin isimli rock grubunda yer aldı.