Star TV Erkenci Kuş'a bomba gibi transfer bakın hangi ünlü isim geliyor

Star TV ekranlarında Cumartesi günlerinin vazgeçilmezi haline gelen Erkenci Kuş dizisine bomba gibi bir transfer gerçekleşti. Reytinglerde zirveye oynayan diziye bakın kim dahil oldu.

Dizinin bu Cumartesi günü yayınlanacak yeni bölümünde izleyicilerle sürpriz bir isim buluşacak. Erkenci Kuş dizisine Gamze Topuz, konuk oyuncu olarak dahil oldu. Topuz dizide, Ceyda karakterine hayat verecek.

Yapımını Gold Film'in, yapımcılığını Faruk Turgut'un üstlendiği, başrollerini Demet Özdemir ve Can Yaman'ın paylaştığı Star TV'nin sevilen dizisi 'Erkenci Kuş'a sevilen oyuncu Gamze Topuz'un dahil olmasıyla ortalık karışacak.

Dizinin yeni bölümünde Ceyda, Sanem ve Can'ın hayatına, yürüttükleri yeni reklam kampanyasıyla dahil olacak. Babasının sahip olduğu şirkette Ceo olan Ceyda, sakin görünümü altında aslında agresif ve takıntılı olan karakteriyle dikkatleri çekecek.

Her istediğini elde etmeye alışık ve bu yolda her yolu mubah gören Ceyda'nın, Can'la tanışması dizide beklenmeyen yeni sürprizlere neden olacak