SÖZ'e bir transfer daha! Ortalığı kasıp kavuracak

Star TV ekranlarında yayınlanan Söz dizisinin 3. yeni sezonu için geri sayım başladı. Geçtiğimiz yıl Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde rol alan Deniz Baysal'ın yeni adresi Söz olmuştu. Söz'ün 3. yeni sezon oyuncu kadrosuna Sarp Akkaya da eklendi.

SÖZ'e bir transfer daha! Ortalığı kasıp kavuracak - Sayfa 1

Yeni sezonda oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı isimleri ağırlamaya devam eden Söz’de başarılı oyuncu Sarp Akkaya seyirciyle buluşuyor. Heyecan ve aksiyon dolu hikayesiyle yeni sezona da damgasını vuracak olan ‘Söz’de, Sarp Akkaya çok önemli ve sıra dışı bir karaktere hayat verecek.

16
SÖZ'e bir transfer daha! Ortalığı kasıp kavuracak - Sayfa 2

'KASAP DRAGAN': Başarılı oyuncu Sarp Akkaya’nın hayat vereceği Dragan Ratkoviç, doksanlı yıllarda bir ülkedeki iç savaş sırasında birçok Müslüman’ın katledildiği eylemlerin baş sorumlusudur. Yurt dışında yabancı devletler tarafından eğitilip, yine onlara hizmet etmesi için yetiştirilmiştir. Kadın çocuk yaşlı demeden karşısına çıkan her insanı kesip biçmiş, kurşuna dizdirmiş azılı bir katildir. ‘Kasap’ lakabı da buradan gelmektedir. Dragan ülke güvenliğini tehdit edecek hain bir plan için Türkiye’dedir.

26
SÖZ'e bir transfer daha! Ortalığı kasıp kavuracak - Sayfa 3

DENİZ BAYSAL DA TRANSFER OLDU: Geçtiğimiz yıl Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde rol alan Deniz Baysal'ın yeni adresi Söz oldu. 27 yaşındaki Baysal, senaryo gereği Söz diziden ayrılan Aybüke Pusat'ın yerine Tolga Sarıtaş ile başrolü paylaşacak.

36
SÖZ'e bir transfer daha! Ortalığı kasıp kavuracak - Sayfa 4

AYBÜKE PUSAT (BAHAR): Söz'ün sezon finali geceye damga vurdu. İki sezondur Bahar karakterine hayat veren Aybüke Pusat senaryo gereği hayatını kaybetti ve projeye veda etti.

46