Söz dizisinin Bahar'ı Aybüke Pusat bomba gibi geliyor

Geçtiğimiz iki sezon boyuncu Söz dizisinde Bahar karakterini canlandıran Aybüke Pusat, usta isimlerin kadrosunda yer aldığı Kapı filmiyle beyazperdede boy gösterecek.

Söz dizisinin Bahar'ı Aybüke Pusat bomba gibi geliyor - Sayfa 1

Star TV'nin sevilen dizisi Söz 50. ve sezon finali bölümüyle ekrana gelmişti. Dizide Aybüke Pusat'ın canlandırdığı Bahar karakteri ölmüştü. Dizinin kötü adamı Derman rolünü canlandıran Timur Acar da Söz'e sezon finalinde veda etmişti. Star TV ekranlarında yayınlanan Söz dizisinin iki sezondur kadrosunda yer alan ve üçüncü yeni sezona veda eden Aybüke Pusat, Kapı filmiyle seyirci karşısına çıkacak.

19
Söz dizisinin Bahar'ı Aybüke Pusat bomba gibi geliyor - Sayfa 2

USTA İSİMLER ROL ALIYOR: 23 yaşındaki Pusat, usta oyuncular Kadir İnanır, Vahide Gördüm, Timur Acar gibi isimlerle birlikte rol alıyor. Filmin senaryosunu Filiz Üstün Durak’ın yazarken, yönetmenliğini ise Nihat Durak yapıyor. Filmin çekimleri Mardin’de başlayıp Konya Beyşehir, Almanya ve İstanbul’da devam edecek. Midyatlı Süryani bir ailenin günümüzde geçen hikayesini anlatan Kapı, 2019’un ilk aylarında vizyona girecek.

29
Söz dizisinin Bahar'ı Aybüke Pusat bomba gibi geliyor - Sayfa 3

AYBÜKE PUSAT KİMDİR?: İlk olarak bir döneme damga vuran Medcezir dizisinde görülen Aybuke Pusat, 20 Mayıs 1995 yılında Ankara 'da dünyaya geldi. Küçük yaşlarda dans ve piyano eğitimi alan Aybuket Pusta, Hacettepe Üniversitesi, Ankara Devlet Konservatuarı Bale Bölümünü kazandı. Meslek olarak uzun bir süre balerinliği tercih ettikten sonra katıldığı güzellik yarışmasıyla hayatı değişti.

39
Söz dizisinin Bahar'ı Aybüke Pusat bomba gibi geliyor - Sayfa 4

2014 yılında düzenlenen Elidor Miss Turkey Güzellik Yarışması 3. Seçilen Aybüke Pusat, güzelliğiyle dizi ve film yapımcılarını peşine taktı. Başrollerini Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy'un paylaştığı Medcezir ile dikkatleri üzerine çekti. Aybuket Pusat’ın asıl ününü kazandıran ise 2017 yapımı Söz dizisi oldu.

49