BIST 1.176
DOLAR 8,06
EURO 9,53
ALTIN 493,34

Sosyal medyayı yıkan Banu Berberoğlu kimdir herkes konuşuyor

Youtube fenomeni Banu Berberoğlu, son zamanlarda sosyal medyanın gündemin. Sevgilisi Mehmet ile çektiği videolarla gündemde olan Banu Berberoğlu kimdir? Banu Berberoğlu kaç yaşında? İşte Banu Berberoğlu hakkında her şey.

Sosyal medya kendi ünlülerini kendisi çıkarmaya başladı artık. Önceden televizyona çıkan herkes bizim için ünlüydü. Yani televizyon ünlü olmak için bir kıstastı. Ancak devir değişti, haliyle teknolojide değişti. Şimdi ünlü olma koşulları arasında sosyal medya var. Instagram, Youtube, Twitter... Bu platformlarda fenomen olarak, ünlü olabiliyorsunuz. Son zamanların fenomeni ise Banu Berberoğlu. Trabzon'da yaşayan ve sürekli gündelik yaşamından kesitler sunan Youtuber Banu Berberoğlu, fenomen oldu. Sevgilisi Mehmet'le birlikte videolarını paylaşan YouTuber Banu Berberoğlu, hipnoz eden konuşmasıyla dikkatleri çekiyor.

1 yıldır Youtuber olan Banu Berberoğlu, sevdiği makyaj malzemelerini, en çok yediği abur cuburları ve sevgilisi Mehmet'le geçirdiği anlardan kesitleri takipçileriyle paylaşıyor. Özellikle sevgilisi Mehmet ile olan videoları oldukça dikkat çekiyor. Sosyal medya capslerini yapmaya başladı bile.

YouTube, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarında gündem olan Banu Berberoğlu, şimdiden binlerce takipçiye sahip. Tabi bu binlerce takipçi, binlerce beğeni demek. Bunların hepsi de ona şöhreti getiriyor.

Sosyal medyada Banu Berberoğlu hakkında yapılan yorumlardan çoğu ise şöyle / -Banu Berberoğlu'nun hipnotize etkisi olması/ -Banu Berberoğlu'nu bir kere izleyen, üst üste saatlerce diğer videolarını da izliyor /-Bu videoları neden bırakamıyorum?/ -Bağımlılık yaptı.