GÜNCEL

Sosyal medyayı sallayan Süleyman Çakır'ın yeni konuşması ortaya çıktı

Sokak röportajındaki sözleri ile gündeme gelen Süleyman Çakır isimli vatandaşın yeni görüntüleri ortaya çıktı. Çakır, AK Parti'nin seçim standında konuşma yaparken görülüyor.

Bir sokak röportajı sırasında kullandığı ifadeler ve "Laiklik elden gidiyor, irtica geliyor. 155'i ararım, içeri aldırım. Biz burada kürtaj yapıyor" sözleriyle gündem olan Süleyman Çakır isimli vatandaşın yeni görüntüleri ortaya çıktı. Olay sonrasında AK Parti Üsküdar ilçe binasında ağırlanan Çakır, son olarak bir seçim standında konuşma yaparken görüntülendi.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar3 yorum