Sosyal medya fenomeni Danla Bilic sevgilisinden ayrıldı

Sosyal medya fenomeni Danla Bilic sevgilisinden ayrıldı

Danla Bilic takma adıyla tanınan sosyal medya fenomeni Neslihan Damla Akdemir, dilinden düşürmediği sevgilisi Berat Demir'den ayrıldı.

Sosyal medya fenomeni Danla Bilic sevgilisinden ayrıldı - Sayfa 1

Youtube kanalında çeşitli konseptlerde yaptığı makyaj videolarıyla popüler olan sosyal medya fenomeni Danla Bilic, hiç dilinden düşürmediği sevgilisi Berat Demir'den ayrıldı. Bir süredir ortalıkta dolaşan ayrılık haberleri üzerine Danla Bilic, Instastory'den açıklama yaptı.

Sosyal medya fenomeni Danla Bilic sevgilisinden ayrıldı - Sayfa 2

İŞTE DANLA BİLİC'İN PAYLAŞIMI: "Günlük hayatımda yaşadığım kötü şeyleri, sağlığımla ilgili kötü şeyleri buraya yansıtmamaya çalıştım çünkü samimi bulmuyorum. Siz de beni bu yüzden sevdiniz böyle yapamaya da devam edeceğim.

Sosyal medya fenomeni Danla Bilic sevgilisinden ayrıldı - Sayfa 3

Ama bunu fırsat bilip yalan yanlış hikayeler uyduran şizoları da alttan alacak değilim. Sevmemeniz, eleştirmeniz kadar normal bir şey yok ama olmayan şeyler artık uydurmayın ruh hastaları.

Sosyal medya fenomeni Danla Bilic sevgilisinden ayrıldı - Sayfa 4

''BİTİRDİK'': Ameliyatıma kadar tonla iftira attınız bir kez ses çıkarmadım. Şimdi aynısını ilişkim için yapıyosunuz. Söylediğim gibi çok güzel bir ilişki yaşadım ve kavgasız gürültüsüz çok tatlı bir şekilde bitirdik.