BIST 5.192
DOLAR 18,81
EURO 20,43
ALTIN 1.164,91
MEDYA

Şoke eden olay! Yaşlı kadını kocası dövdü gelini izledi

Kilis'te yaşanan olay izleyenleri şoke etti. Yaşlı bir adam uzun süre arayıp ulaşmadığı eşini önce ensesini yumrukladı yetmedi tokatladı.

Şoke eden görüntülerin adresi Kilis. Ayyüksel yılmaz 85 yaşında. İddialara göre zaman zaman hafıza kaybı yaşıyor. Evden ayrılan zavallı kadın bir süre bulunamadı ve yaşlı eşi onu aradı. Eşini bulduğu zaman sözde öfkelenen yaşlı adam, çocuklarının annesini acımasız şekilde cezalandırdı. Zavallı kadın dayak yediği sırada gelini de uzaktan izledi ve hiç müdahale etmedi. Başka biride yaşanan bu olayı kameraya aldı ve yaşlı adama müdahale etmedi acımasız olayı kaydetmeye devam etti. İzleyenlerinin yüreğini dağlayan görüntüler kısa sürede büyük ses getirdi ve tepki aldı....

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler