ŞOK katalog 3 Ekim aktüel ürünler listesi 2018 güncel fiyatlar

Evinizin ihtiyaçlarını kolayca ve ekonomik olarak bulacağınız ŞOK katalog 3 Ekim aktüel ürünleri sizleri bekliyor. Yine bu hafta ŞOK aktüel kataloğuna bakanın sepeti en ucuza dolacak.

ŞOK kataloğ 3 Ekim aktüel ürünleri yine günler öncesinden konuşulmaya ve vatandaşlar tarafından araştırılmaya başladı. Evinizn gıdadan, temizlik ürünlerine kadar birçok temek ihtiyacını karşılayan ŞOK marketlerde 3 Ekim aktüel katalog ürünleri hangisi ve hangi ürün kaç para birlikte bakalım.

Kış artık yavaş yavaş gelirken kış meyve ve sebzeleri de tezgahlarıdakini yerini alıyor. ŞOK 3 ekim aktüel kataloğunda bu hafta sebze-meyve reyonunda indirim şenliği var. Mandalina, havuz, elma ve kereviz bu hafta piyasa fiyatının çok çok altında 3 Ekim'de ŞOK marketlerde.

Hanımların mutfaktaki en büyük yardımcısı blender ise bu hafta ŞOK 3 ekim aktüel kataloğunun yıldız ürünlerinden. Kademeli ayarı ve geniş haznesi ile King Blender 125 liradan satışa sunulacak. El blenderi ve parçalayıcıdan oluşan King blender setinde Isıya dayanıklı paslanmaz çelik bulunuyor. Bu sayede herhangi bir şekilde yıpranma, paslanma, çürüme, yanma, kokma gibi durumlar meydana gelmiyor. Ürün ne kadar ısınırsa ısınsın, tek bir belirti bile meydana gelmeyecektir. 0.5 litrelik doğrayıcı haznesi bulunuyor. Çok büyük bir hazne diyemeyiz. .Çünkü rakipleri 0.8 litre, 1 litre gibi hazneler sunmakta. Ürün 1100 Watt güçte çalışıyor ve 2 farklı hız ayarı var.

Ölçü Kabı da yine bu hafta ŞOK 3 Ekim aktüel kataloğundaki ürünlerden biri. 1165 cc kapasitesi bulunan bu ürün 9.95 TL’ye satılıyor.