GÜNCEL

Şok görüntüler! Babasının şiddetine dayanamayıp kendini aşağı attı

Hindistan'da 12 yaşındaki bir kız babasının şiddetinden kurtulmak için terastan aşağıya atlıyor. O anlar ise cep telefonuyla saniye saniye kaydediliyor.

Olay Hindistan'ın Rajasthan kentinde Alwar'da gerçekleşti. Babasının şiddetine dayanamayan 12 yaşındaki kız kendini terastan aşağıya attı. Ağır yararlı olarak hastaneye kaldırılan kız yaşam mücadelesi veriyor. İddialara göre genç kızın terasta telefonla gizli konuşmasına sinirlenen baba şiddete başvuruyor. O anlar ise oradaki komşuları tarafından cep telefonuyla saniye saniye kaydediliyor.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar