ŞOK aktüel 19 eylül ürün kataloğu 2018 içinde neler var?

ŞOK 19 eylül aktüel fırsat ürünleri listesi hazır, sosyal medyada çoktan elden ele dolaşan ŞOK aktüel kataloğunda bu hafta hangi fırsatlar var, hangi ürünlerde büyük indirim var birlikte bakalım.

ŞOK 19 eylül aktüel ürünleri yine çok konuşulacak. Birbirinden çeşitli ürünleri uygun fiyatlarla satan ŞOK marketlerde aşurelik malzemeler ve okul eşyaları bu hafta fırsat raflarında olacak. Aşure günü yaklaştı. Hanım için lezzetli ve en çeşitli aşurelik malzemeleri ŞOK 19 eylül kataloğunda. Aynı zamanda tüm okul ihtiyaçları geniş ürün yelpazesi ile yine ŞOK 19 eylül aktüel kataloğunda...

ŞOK aktürel 19 eylül fırsat kataloğunda gıdadan giyime, kişisel bakımdan temizlik ürünlerine kadar onlarca farklı üründe yine indirim görmek mümkün.

Özellikle okulların açıldığı bu hafta öğrenciler okul ihtiyaçlarını ŞOK 19 eylül aktüel kataloğundan görebilecekler. Hepsi uygun fiyata ve Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı ürünler.

700 Watt gücündeki Group markalı çubuk blender iki kademeli hız kontrolüne sahip. Normal ve turbo modlarda çalıştırabildiğiniz bu ürün çelik uçlu paslanmaz bıçaklı parçalayıcıya sahip. Bu sayede herhangi bir şekilde paslanma, yıpranma gibi bir durumla karşılaşmıyorsunuz. 700 mL kapasitesi bulunan çubuk blenderla, alan sıkıntısı yaşamıyor, istediğiniz her şeyi rahatlıkla parçalara ayırabiliyorsunuz. Çok uygun fiyatı bulunan ürün ŞOK mağazalarında 44.90 TL. Aynı zamanda dilerseniz 6 taksit yaptırabiliyorsunuz.