Skandal görüntülerden sonra yeğen Burcu Başoğlu da ifade verdi

Skandal görüntülerden sonra yeğen Burcu Başoğlu da ifade verdi

Murat Başoğlu ve yeğeni Burcu Başoğlu geçtiğimiz günlerde teknede fena yakalanmıştı. Öz yeğeni ile teknede öpüşen Murat Başoğlu'na soruşturma açılmıştı. Evli yeğeni Burcu Başoğlu ile ilişkisi olan Murat Başoğlu'na soruşturma açılmıştı.

Skandal görüntülerden sonra yeğen Burcu Başoğlu da ifade verdi - Sayfa 1

Murat Başoğlu ve yeğeni Burcu Başoğlu geçtiğimiz günlerde teknede fena yakalanmıştı. Öz yeğeni ile teknede öpüşen Murat Başoğlu'na soruşturma açılmıştı. Evli yeğeni Burcu Başoğlu ile ilişkisi olan Murat Başoğlu'na soruşturma açılmıştı. Soruşturma kapsamında Murat Başoğlu ile teknede öpüşürken yakalanan Burcu Başoğlu Kabadayı'nın bugün ifade verdiği ortaya çıktı.

Skandal görüntülerden sonra yeğen Burcu Başoğlu da ifade verdi - Sayfa 2

Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından haklarında ’hayasızca hareketlerde bulunmak’ suçundan soruşturma başlatılan sunucu Murat Başoğlu’nun ardından yeğeninin de ifade verdiği ortaya çıktı.

Skandal görüntülerden sonra yeğen Burcu Başoğlu da ifade verdi - Sayfa 3

SUÇLAMALARI REDDETTİ Dün öğleden sonra avukatı ile Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne gelerek bir saat süreyle ifade veren Burcu Başoğlu Kabadayı’nın haklarındaki suçlamaları kabul etmediği öğrenildi.

Skandal görüntülerden sonra yeğen Burcu Başoğlu da ifade verdi - Sayfa 4

YURT DIŞI YASAĞI DEVAM EDİYOR Geçen 31 Ağustos’ta Bodrum Cumhuriyet Savcılığı’na giderek ifadesine veren Murat Başoğlu’na Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğince yurt dışına çıkış yasağı konulup, adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.