BIST 1.329
DOLAR 7,81
EURO 9,35
ALTIN 449,55

Skandal aşk Hayta İsmail 23 yaşındaki Kader Kaynak ile evlendi

Hababam Sınıfı'nın Hayta İsmail'i 63 yaşındaki Ahmet Arıman'ın, evli olduğu iddia edilen, bir çocuk annesi 23 yaşındaki Kader Kaynak ile olan ilişkisi büyük bir ses getirmişti. Tüm olaylarda sonra Hayta İsmail yani Tarık Aydın, Kader Kaynak ile evlendi.

Onların aşkı büyük olay yaratmıştı... Hababam Sınıfı'nın Hayta İsmail'i 63 yaşındaki Ahmet Arıman'ın, evli olduğu iddia edilen, bir çocuk annesi 23 yaşındaki Kader Kaynak ile olan ilişkisi büyük bir ses getirmişti. Kader Kaynak'ın eşi Tarık Aydın, eşinin "Hayta İsmail" lakaplı Ahmet Arıman tarafından kandırılıp evi terk ettiğini iddia etmişti. Ardından gelişen olaylar skandalı daha büyük bir boyuta çıkarmıştı.

OLAY YARATAN İLİŞKİDE SON PERDE; Ahmet Arıman ve Kader Kaynak önceki akşam evlendi... Daha önce evleneceklerini açıklayan Ahmet Arıman, nikah öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Ahmet Arıman'ın yaptığı açıklamalar ise bu evlilikten daha büyük olay yaratacak cinsten.

Olaylı ilişkisini nikah masasına taşıyan Ahmet Arıman, “Kimseye bir şey yapmadık. Bizim içimiz de çok rahat. Millet arkamızdan bir şeyler söylüyor ama araştırılsın hiç kimseye bir şey yapmadık. Bu kadar basit.” diyerek Kader Kaynak'ın eski eşinin iddialarına cevap vermiş oldu.