BIST 7.914
DOLAR 28,98
EURO 31,21
ALTIN 1.866,62
POLİTİKA

Sırp bakan Türkçe şarkı söyledi Erdoğan tempo tuttu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Sırbistan ziyaretide organize edilen yemekte Sırbistan Dışişleri Bakanı Ivica Dačić yöresel şarkısı 'Osman Aga' şarkısını Türkçe seslendirdi.

Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vuçiç'in daveti üzerine Sırbistan'da resmi temaslarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın şerefine verilen akşam yemeğinde Sırbistan Dışişleri Bakanı İvitsa Daçiç bir sürpriz yaparak, Osman Aga şarkısını Türkçe söyledi.

ÇOK SAYIDA DAVETLİ KATILDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan Sırbistan'da çeşitli temaslarda bulundu. Sırbistan Cumhurbaşkanı Vuçiç'in, onuruna verdiği akşam yemeğine de katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, eşi Emine Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Sırbistan Dışişleri Bakanı Ivica Daçiç, Türk Bakanlar eşlik ederken, yemeğe çok sayıda davetli katıldı.

BÜYÜK ALKIŞ ALDI

Gecede Sırbistan Dışişleri Bakanı Daçiç'in Rumeli şarkısı olan Osman Aga'yı Türkçe olarak söylemesi Cumhurbaşkanı Erdoğan ve davetlilerden büyük alkış aldı.

ERDOĞAN TEMPO TUTTU

Eğlenceli anların yaşandığı bu esnada, başta Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan olmak üzere heyetteki bakanlar alkışlayarak tempo tuttu.

Sitene Ekle