Sıradışı görüntüsüyle dikkat çekmişti! Winnie Harlow artık bir melek

Sıradışı görüntüsüyle dikkat çekmişti! Winnie Harlow artık bir melek

Victoria’s Secret’ın merakla beklenen yeni yıl defilesinin yeni modelleri belirlendi. Büyük defilede bu defa podyumda 'vitiligolu' bedeniyle ünlenen model Winnie Harlow da yürüyecek.

Sıradışı görüntüsüyle dikkat çekmişti! Winnie Harlow artık bir melek - Sayfa 1

Sıradışı görüntüsüyle diğer modellerden farklı olan Winnie Harlow, melek kanatlarını takıyor. 24 yaşındaki Kanadalı model, kasım ayında yapılacak olan Victoria’s Secret defilesinde podyumda yürüyecek. Vitiligolu model olarak ünlenen Harlow, hastalığını avantaja çevirerek moda dünyasında hem yer edindi hem de güzellik standartlarının değişimine katkı sağladı. Harlow her fırsatta "Bana vitiligolu demekten vazgeçin. Ben bir modelim" diyor.

Sıradışı görüntüsüyle dikkat çekmişti! Winnie Harlow artık bir melek - Sayfa 2

2014 yılında katıldığı America's Next Top Model yarışmasıyla ünlenen Harlow, bugüne dek pek çok dergiye kapak pozu verdi; Desigual, Diesel ve Swarovski gibi markaların reklam yüzü oldu.

Sıradışı görüntüsüyle dikkat çekmişti! Winnie Harlow artık bir melek - Sayfa 3

Ciltte bir pigment hastalığı olan vitiligodan dolayı cildinde beyazlıklar olan ünlü model, hastalığıyla ilgili daha önce yaptığı bir açıklamada “Ben sadece bir insanım; sizin gibi bir beynim var, derimin altında sizinki gibi bir iskelet var” demişti.

Sıradışı görüntüsüyle dikkat çekmişti! Winnie Harlow artık bir melek - Sayfa 4

Güzel model sosyal medyada oldukça popüler. Kişisel Instagram hesabından sık sık paylaşım yapan Harlow'un topla 4.2 milyon takipçisi bulunuyor.