BIST 1.112
DOLAR 8,35
EURO 9,67
ALTIN 504,29
GÜNCEL

Sınır birlikleri PKK/PYD mevzilerini vuruyor

Kilis’te konuşlu bulunan sınır birlikleri tarafından fırtına obüs ve çok namlulu roket atarlar ile Suriye'nin Afrin bölgesindeki terör örgütü PKK/PYD mevzileri vurulurken, top atışlarının sesleri kent merkezinden duyuluyor.

Afrin’deki terör örgütlerine yönelik Zeytin Dalı Harekatının 3’üncü gününde, Kilis sınırında konuşlu bulunan birlikler terör örgütlerinin bulunduğu noktalara yoğun top atışı yapıyor. Fırtına obüs ve çok namlulu roket atarlar ile Afrın bölgesindeki terör örgütü PKK/PYD mevzileri vurulurken, top atışlarının sesi Kilis kent merkezinden duyuluyor. Sınır hattında yoğun sis nedeniyle göz gözü görmüyor. Rüzgarın etkili olduğu bölgede sınır hattına kimse yaklaştırılmıyor.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar