BIST 1.497
DOLAR 7,21
EURO 8,79
ALTIN 415,27

Sinemada bu hafta hangi filmler var?

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 3'ü yerli 6 film vizyona girecek.

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 3'ü yerli 6 film vizyona girecek. 1- KETENPERE: Kamil Çetin'in yönettiği; Şafak Sezer, Hakan Ural, Mehmet Esen, Elif Erol, Orhan Aydın, Serkan Şengül, Volkan Başaran ve Turabi Çamkıran'ın oynadığı "Ketenpere" izleyici ile buluşacak. Senaryosu Şafak Sezer'e ait olan komedi türündeki film, bir cast şirketinde çalışan "Kalender"in başından geçenleri konu ediniyor.

2- DÜNYANIN EN GÜZEL KOKUSU 2: Rıza Kocaoğlu, Tuba Ünsal, Bestemsu Özdemir, Ege Aydan, Burak Altay ve Esra Ruşan'ın oynadığı "Dünyanın En Güzel Kokusu 2" adlı filmin yönetmenliğini Mustafa Uğur Yağcıoğlu üstlendi. Devam filminin ikinci bölümü, aşk yaşadığı Derya'nın ölümüyle başa çıkmaya çalışan Hakan'ın hikayesi etrafında dönüyor.

3- OHA DİYORUM: Ersan Özer'in yönettiği, Melih Abuaf, Fırat Sobutay, Alper Rende, Bahar Şahin ve Mert Karadaş'ın rol aldığı "OHA Diyorum", video paylaşım sitesi Youtube'dan tanınan bir grup gencin maceralarını anlatıyor.

4- TESTERE: JİGSAW EFSANESİ: Peter Spierig ile Michael Spierig'in yönetmen koltuğunda oturduğu "Testere: Jigsaw Efsanesi" filminin başrollerinde Matt Passmore, Tobin Bell, Callum Keith Rennie, Mandela Van Peebles, Laura Vandervoort ve Brittany Allen yer alıyor. Ünlü korku serisi "Testere"nin yeni filmi Jigsaw, öldüğü bilinen ve sıra dışı cinayetleriyle tanınan John Kramer'in işlediklerine benzer cinayetlerin işlenmesiyle gelişen olayları konu ediniyor.