Sinem Umaş yıllar sonra her şeyi ifşa etti! 'Ata öldüğünde...'

'Gelinim Olur musun?' yarışmasıyla adını duyuran Sinem Umaş Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Umaş canlı yayında Ata Türk ve kaynana Semra ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

2004 yılında katıldığı 'Gelinim Olur musun?' yarışması ile tanınan Sinem Umaş, Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Sinem Umaş, 2007 yılında hayatını kaybeden Ata Türk ile yaşadığı ilişkiyi ve programın perde arkasını canlı yayında anlattı.

Canlı yayında bomba açıklamalar yapan Sinem Umaş 2004 yılında yayınlanan 'Gelinim Olur musun?' yarışması ilgili bilinmeyenleri ve Ata Türk ile kaynana Semra gerçeğini canlı yayında bir bir ifşa etti.

Umaş canlı yayında "Bana 'Ata'yı sen öldürdün.Biz senin geçmişini biliyoruz diyorlar" geçmişle ne alakası var? Ata ile ilgili vicdanım rahat. Yarışma bittikten 3 yıl sonra rahmetli oldu. Oradaki duygu gerçekti. Bana kimse 'şöyle davran böyle davran' demedi. Ama o kavgaları göstermeyebilirlerdi, montaj onların ellerindeydi... 2 dakika kavga ediyorduk sanki bütün gün kavga etmişiz gibi gösteriliyordu.

-Ata'ya çok üzülüyordum. Annesi sürekli 'sen sus' diyordu. Ben çok aşık olsam Semra onun önüne geçemezdi, ben evlenirdim zaten. Yarışmanın sonunda Ebru Akel sordu 'evlenmek istiyor musun?' diye, 'hayır' dedim. Herkes kendi yoluna gitti.