Sinan Çalışkanoğlu sosyal medyada rezil etti 'Dangalak...'

Ünlü oyuncu Sinan Çalışkanoğlu kendisinden iPhone 7 isteyen bir takipçisine “Böyle bir nesil var işte. Iphone 7 hayali kuran dangalak nesil!” diye cevap verdi.

Sinan Çalışkanoğlu sosyal medyada rezil etti 'Dangalak...' - Sayfa 1

Sert mizacı ile bilinen oyuncu Sinan Çalışkanoğlu öyle bir çıkış yaptı ki görenler hayrete düştü. Bir takipçisi sosyal medya hesabı üzerinden Sinan Çalışkanoğlu'na ulaşarak oyuncudan, 'hayalini kurduğu telefonu' almasını istedi. Ancak Sinan Çalışkanoğlu öyle bir cevap verdi ki bir anda olay yarattı.

Sinan Çalışkanoğlu sosyal medyada rezil etti 'Dangalak...' - Sayfa 2

Kendisinin maddi yetersizliklerden dolayı bu telefona ulaşamadığını söyledikten sonra Sinan Çalışkanoğlu'ndan Iphone 7 almasını isteyen genç hiç beklemediği bir yanıtla karşılaştı.

Sinan Çalışkanoğlu sosyal medyada rezil etti 'Dangalak...' - Sayfa 3

Sinan Çalışkanoğlu gencin bu mesajını Instagram'ın hikaye bölümünden paylaştı ve “Böyle bir nesil var işte. Iphone 7 hayali kuran dangalak nesil!” notunu düştü. Bu cevap gören herkesi çok şaşırttı.

Sinan Çalışkanoğlu sosyal medyada rezil etti 'Dangalak...' - Sayfa 4

İŞTE SİNAN ÇALIŞKANOĞLU'NUN O CEVABI; Sinan Çalışkanoğlu bu paylaşımının yanına not düşmeyi unutmadı. 'Bunu yapmak zorunda olduğum için bu postu paylaşıyorum öncelikle sözüm bir çocuğun hayalleriyle oynadığımı söyleyen insanlara bir çocuğun yazdıklarını paylaşıcak kadar vicdansız birisi değilim ben 40 yaşındayım bana 35 yaşında birisi de abi diyor ve bu kişi çocuk değildir rencide etmemek için bütün hesap bilgilerini ve profilini karaladım o mesaj üzerinden yaptığım hazırcı maddiyatçı statükocu zihniyete bir göndermeydi daha önce kitap kışlık ayakkabı mont yardımı yaptığım bir sürü insan geldi aklıma ve hamburgercide çalışıp bir yandan da tiyatro eğitimi almaya çalışan kendimin 25 yaşında ki hali bu paylaşımı o yüzden yaptım pişmanda değilim kimseden de özür dilemiycem ben inandığımı söyledim bana hakaret edip hem dm den hem yorumlardan annemden girip ecdadımdan çıkan insanları da Allah’a havale ediyorum saygılar sevgiler'