Sinan Akçıl'ın eşi Burcu Kıratlı bikinili halini paylaştı! Akçıl'ın yorumu bakın ne oldu

Şarkıcı Sinan Akçıl'ın eşi Burcu Kıratlı, sosyal medya hesabından havuzda bikinili haliyle video koydu ve takipçilerinden tam not aldı. Akçıl ise eşinin bikinili haline bakın ne yorum yaptı.

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Aşk ve Mavi ile adını duyuran güzel oyuncu Burcu Kıratlı, Instagram hesabından havuza girdiği anların videosunu yayınladı. Kıratlı'nın videosu kısa sürede binlerce yorum ve beğeni aldı.

Sürekli spor yapan ve fit görüntüsüyle her daim dikkatleri üzerine çeken Kıratlı, son olarak Instagram hesabından havuzda bikinisiyle eğlendiği anları yayınladı.

Güzelliğiyle mest eden Kıratlı'nın videosu kısa sürede gündem olunca ilk yorum da şarkıcı eşi Sinan Akçıl'dan geldi. Akçıl, videonun altına "Şimdi topluca bir maşallah diyoruz ve telefonlarımızı kenara bırakıyoruz. Su balesi hiç bu kadar anlamlı olmamıştı." dedi.

Geçtiğimiz Ocak ayında yurt dışında dünyaevine giren Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı'nın evliliklerinde kriz çıkmış ve ikili bi süre ayrı evlerde kalmıştı. Zorlukları aşan çift, yeniden bir araya geldi.