Sıla'dan ayrıldı hakimiyeti kaybetti ölüme sürdü

Sıla'dan ayrılan Ahmet Kural ölümlerden döndü. 'Ailecek Şaşkınız' filmini setinde atın hakimiyetini kaybeden Ahmet Kural'ın büyük bir tehlike atlattığı ortaya çıktı.

Sıla'dan ayrıldı hakimiyeti kaybetti ölüme sürdü - Sayfa 1

Son günlerde Ahmet Kural'ı bol bol Sıla ile adı anılırken duyuyoruz. Belki de onlar Türkiye'nin en beğenilen çiftiydi. Aşkları bir anda başlamış ve bir anda bitmişti. Çift bu kadar çok yakıştırılırken ayrıldıklarına kimse inanamadı. her iki taraftanda ayrılık nedenine dair herhangi bir açıklama gelmedi. Şimdi de Ahmet Kural kötü bir haberle gündeme geldi.

119
Sıla'dan ayrıldı hakimiyeti kaybetti ölüme sürdü - Sayfa 2

Sıla'dan ayrılan Ahmet Kural, aşk acısından sonra bir de canından oluyordu. Ahmet Kural'ın başına ne geldiyse film setinde geldi. Ahmet Kural’ın, yeni filmi “Ailecek Şaşkınız”ın çekimlerinde büyük bir tehlike atlattığı ortaya çıktı

219
Sıla'dan ayrıldı hakimiyeti kaybetti ölüme sürdü - Sayfa 3

2 Mart’ta vizyona girecek filmin setinde Kural, senaryo gereği aşık olduğu kadının (Saadet Işıl Aksoy) bulunduğu taksiyi atla takip etti. 4 hafta at binme dersi alan oyuncu, buna rağmen çekim sırasında atın hakimiyetini kaybetti.

319
Sıla'dan ayrıldı hakimiyeti kaybetti ölüme sürdü - Sayfa 4

Giderek hızlanan atı durduramayan, takip etmesi gereken taksiyi bile geçen oyuncu, o anlarla ilgili şunları söyledi: “Saatte 62 km’ye çıkmışım. Cüneyt Arkın ustama selamlar olsun. Hakikaten büyük adammış!”

419