Şiddetli doluya yakalandı 4 aylık oğlunu korumak için bu hale geldi!

Şiddetli doluya yakalandı 4 aylık oğlunu korumak için bu hale geldi!

Avusturalya'da yaşayan 23 yaşındaki Fiona Simpson, oğlu ve büyükannesi ile evine doğru giderken şiddetli bir dolu fırtınasına yakalandı. Ölüm ile burun buruna gelen talihsiz kadının vücudu sert dolu parçalarının isabet etmesiyle mosmor hale geldi.

Şiddetli doluya yakalandı 4 aylık oğlunu korumak için bu hale geldi! - Sayfa 1

Avusturalya'da meydana gelen bu dehşet verici olay insanı hayrete düşürecek cinsten. 23 yaşındaki Fiona Simpson, tam da şiddetli yağmurun başladığı sırada 4 aylık oğlu ve 78 yaşındak büyükannesi ile birlikte D'Aguilar Otoyolu üzerindeki Nanango'dan evine gidiyordu. .

Şiddetli doluya yakalandı 4 aylık oğlunu korumak için bu hale geldi! - Sayfa 2

Avustralya Meteoroloji Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada yağışlı hava sisteminin Queensland eyaletinin güneydoğusunda etkili olduğu belirtildi. Ancak Simpson, bu uyarılardan habersiz evine doğru gidiyordu.

Şiddetli doluya yakalandı 4 aylık oğlunu korumak için bu hale geldi! - Sayfa 3

Fırtına nedeniyle görüş açısı bir hayli kısıtlıydı. Simpson'un aracının camı şiddetli bir sesle parçalandı. Ve ceviz büyüklüğündeki şiddetli dolu yağışları arabanın içine doğru girmeye başladı.

Şiddetli doluya yakalandı 4 aylık oğlunu korumak için bu hale geldi! - Sayfa 4

Talihsiz kadın ilk hamle olarak arka koltuğa oğlunun yanına geçti. Oğluna kendisini siper eden genç kadın daha sonra büyükannesine yardım etmeye çalıştı. Bu sırada vücuduna isabet eden dolu parçaları nedeniyle ciddi yaralar aldı.