Sibel Can'ın oğlu Engincan Ural'ın son haline bakın böyle yakalandı

Türk sanat dünyasının efsane isimlerinden biri olan ve sık sık yaptığı diyetlerle gündeme gelen Sibel Can'ın büyük oğlu Engincan Ural'ın son haline bakın.

Sibel Can'ın oğlu Engincan Ural'ın son haline bakın böyle yakalandı - Sayfa 1

Türk sanat dünyasının efsane isimlerinden biri olan ve sık sık yaptığı diyetlerle gündeme gelen Sibel Can'ın büyük oğlu Engincan Ural'ın son haline bakın. Geçtiğimiz günlerde sevgilisiyle kameralara yakalanan Engincan Ural deyim yerindeyse magazin dünyasında doğdu. Ünlü anne ve babanın çocuğu olmanın zorluğunu yaşayan Engincan Ural hem sosyal medyada hem de normal hayatta sürekli takip ediliyor. Peki Engincan Ural şimdi ne yapıyor kaç yaşında? Tüm detaylar internethaber'de.

Sibel Can'ın oğlu Engincan Ural'ın son haline bakın böyle yakalandı - Sayfa 2

1988 yılında Hakan Ural ile dünyaevine giren Sibel Can'ın büyük oğlu Engincan Ural bu kez sevgilisiyle yakalandığı için magazin gündemine oturdu. Farklı tarzı ve pahalı alışveriş harcamalarıyla duyduğumuz Engincan Ural, bir yanda da dünyayı gezmeye devam ediyor.

Sibel Can'ın oğlu Engincan Ural'ın son haline bakın böyle yakalandı - Sayfa 3

26 yaşında olan ve deyim yerindeyse ekranlarda büyüyen Engincan Ural'ın son halini görenler bir hayli şaşırıyor. Oldukça kilo verdiği gözlenen Engincan Ural, Miami'de eğitim almıştı.

Sibel Can'ın oğlu Engincan Ural'ın son haline bakın böyle yakalandı - Sayfa 4

Miami'de eğitim aldıktan sonra Türkiye'ye kesin dönüş yapan Engincan Ural, bu kez sevgilisiyle kameralara yakalandı. Gece geç saatlere kadar eğlenen daha sonra ise kameralara yakalanan Engincan Ural, mekandan hemen uzaklaştı.