Sibel Can'ın kızı Melisa Ural'a aldığı hediye dudak uçuklattı!

Sibel Can'ın kızı Melisa Ural önceki gün Yeniköy'de görüntülendi. Bir kız arkadaşıyla kafede sohbet eden Melisa mekandan lüks otomobiliyle ayrıldı. Sibel Can'ın kızına hediye ettiği otomobilin fiyatı ise dudak uçuklattı.

Sibel Can'ın kızı Melisa Ural'a aldığı hediye dudak uçuklattı! - Sayfa 1

Sibel Can'ın Hakan Ural'dan olan kızı Melisa, önceki akşam Yeniköy'de görüntülendi. Bir kız arkadaşıyla birlikte kafede oturan Melisa, "Lütfen fotoğrafımı çekmeyin" ricasında bulundu. Melisa ardından annesinin kendisine hediye ettiği 500 bin lira değerindeki Mercedes'iyle semtten ayrıldı. Melisa Ural’a (23) 5 yıl önce liseyi bitirince Volkswagen New Beetle almıştı.

Sibel Can'ın kızı Melisa Ural'a aldığı hediye dudak uçuklattı! - Sayfa 2

İngiltere’de üniversite eğitimi gören Melisa, İstanbul’a her geldiğinde kırmızı arabası ile gece turuna çıkıyordu. İngiltere’deki ‘London College Of Communication’ı bitirmeye hazırlanan Melisa Ural, Londra’da yüksek lisans yapacak.

Sibel Can'ın kızı Melisa Ural'a aldığı hediye dudak uçuklattı! - Sayfa 3

ABİYE EV TAPUSU: Melisa’nın abisi Engincan Ural da geçtiğimiz Kasım’da ‘Westminister Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamlanmıştı. Sibel Can oğluna Miami’deki evinin tapusunu vereceğini söylemişti.