Sibel Can'ın balkonda çekilen çıplak fotoğrafı arşivler açıldı

Sibel Can'ın balkonda çekilen çıplak fotoğrafı 20 yıl sonra yeniden gündemde. Hürriyet gazetesi Ertuğrul Özkök yıllar sonra Sibel Can'ın çıplak fotoğrafını bugünkü köşesinden yayınladı.

Sibel Can'ın balkonda çekilen çıplak fotoğrafı arşivler açıldı - Sayfa 1

Magazin gündemi günlerdir Sibel Can'ın tatil yaptığı otelin balkonunda çekilen bikinili görüntülerini konuşuyor. Kimilerine göre habersizmiş gibi çekilen bu görüntüler birer kurmaca. Kimilerine göre ise Sibel Can verdiği kiloları göstermek için bile bile bu pozları verdi. Ancak tartışmasız bir şey var ki o da Sibel Can'ın balkonda çekilen bu görüntüleri akıllara 20 yıl önce yine bir otelin balkonunda çekilen çıplak fotoğraflarını getirdi.

Sibel Can'ın balkonda çekilen çıplak fotoğrafı arşivler açıldı - Sayfa 2

Sibel Can'ın 20 yıl önce çekilen çıplak fotoğrafını hatırlayan Hürriyet gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök o fotoğrafı köşesinden yayınladı ve şunları yazdı: "Pazar sabahı Hürriyet Kelebek’in birinci sayfasındaki Sibel Can fotoğrafını görünce 21 yıl öncesine gittim. Bir gazete yöneticisi için acı bir gündü. Çünkü Posta gazetesi bizi fena atlatmıştı... Sibel Can’ın Fethiye’de bir tatil köyünde balkonda çıplak fotoğrafını çekmişti. Tam bir paparazzi başarısıydı....

Sibel Can'ın balkonda çekilen çıplak fotoğrafı arşivler açıldı - Sayfa 3

Kelebek’teki fotoğrafı görünce hemen Posta’nın genel yayın yönetmeni Rifat Ababay’ı arayarak o fotoğrafı istedim. Gördüm ki o fotoğraf bugün yayınlanamaz. O nedenle ben de buzlayarak yayınlıyorum. Ama size bir karşılaştırma yapacağım.

Sibel Can'ın balkonda çekilen çıplak fotoğrafı arşivler açıldı - Sayfa 4

- Sibel Can bugün 47 yaşında... Yani benim “Kırk7” kitabıma göre bir kadının zirvesinde olduğu yaş. - Posta’daki fotoğraf 28 Mayıs 1996 günü yayınlandı. Yani o gün 26 yaşında... İki fotoğrafı karşılaştırdığım zaman bir erkek olarak bende bıraktığı izlenim şu oldu: Önceki gün Kelebek’in birinci sayfasında fotoğrafı yayınlanan kadın çok daha güzel...