Show'un rekor kıran dizisi final yapıyor! Senaryo sızdı

Show'un rekor kıran dizisi final yapıyor! Senaryo sızdı

Show Tv'nin yaz ortasında ekrana gelen ve kısa sürede sevilen yaz dizisi Meleklerim Aşkı apar topar erken final yapıyor.

Show'un rekor kıran dizisi final yapıyor! Senaryo sızdı - Sayfa 1

Show Tv'nin büyük umutlarla başladığı yaz sezonunun iddialı dizilerinden olan Meleklerin Aşkı erken final yapıyor, reytinglere yenik düştü. Dikkat çeken dizilerden biri olan Meleklerin Aşkı fina günü ve final senaryosu belli oldu.

Show'un rekor kıran dizisi final yapıyor! Senaryo sızdı - Sayfa 2

Meleklerin Aşkı dizisi 11. bölümüyle birlikte izleyicilerine veda edecek. Show TV’nin sevilen yaz dizisi Meleklerin Aşkı dikkat çeken bir iş olmasına karşın, yeterli reytinge sahip olmadığı için ekranlara 20 Eylül Perşembe akşamı yayınlanacak 11. bölümle birlikte veda ediyor.

Show'un rekor kıran dizisi final yapıyor! Senaryo sızdı - Sayfa 3

Peki final bölümünde neler yaşanacak? YAĞMUR VE MELEK AŞK SARHOŞU: Show TV’nin dizisi Meleklerin Aşkı’nın final bölümü tanıtımı yayınlandı. Artık sevgili olan Yağmur ve Melek’in aşklarını doyasıya yaşadığı tanıtımda Ekrem, Rukiye’den ikinci bir şans istiyor.

Show'un rekor kıran dizisi final yapıyor! Senaryo sızdı - Sayfa 4

Gözaltına alınan Çekilmezlerin bu işten nasıl kurtulacağı merak konusu olurken Melek’in, Necmettin taklidi izleyenlere eğlenceli anlar yaşatıyor.