BIST 1.542
DOLAR 7,41
EURO 9,02
ALTIN 441,83

Show TV'nin yeni dizisi Servet'in oyuncuları kimdir konusu ne?

Show TV kanalının Servet dizisi perşembe akşamı saat 20.00'da başlıyor. Servet dizisinin konusu ve ilk bölüm tanıtımları yayınlandı. Servet dizisinin oyuncuları Yusuf Çim , Bahar Şahin, Ali Sürmeli, Arsen Gürzap. Servet dizisinin fragmanları yayınlanırken dizi bildik konusu ile pek şaşırtmayacak.

Reytinglere yenilen diziler birer birer yayından kalkarken yerine yenileri ekrana sürülüyor. O dizilerden biri Show TV ekranlarında izleyici önüne çıkıyor. Perşembe akşamları saat 20.00'da yayınlanacak olan dizinin ismi Servet. Perşembe akşamı Star TV kanalının iddialı dizisi Avlu ile kapışacak olan Servet dizisi bilindik konusu ile reytinglerde tutar mı merak konusu. Dizinin oyuncu kadrosunda Ali Sirmen ve Arsen Gürzap dışında ilgi çeken isimler yok. İşte dizinin fragmanı ve oyuncu kadrosu;

Ortaks Yapım’ın çektiği Servet dizisinin yapımcılığını Müge Turalı Pak, Melda Perahya Yalçın ve Mehmetcan Yüksel yapıyor. Servet'in senaryosunu Murat Boyacıoğlu kaleme alırken dizinin yönetmen koltuğunda ise Emir Khalilzadeh oturuyor.

SERVET DİZİSİNİN KONUSU : Herkesin Servet’inin peşinde koştuğu şu dünyada gerçek servet denilebilecek tek şey; Aşk hakkında bir hikâye.